Watch NowIn TheatersComing SoonMovie TheatersLatest TrailersNewsFind MovieReviews
Movies
Movie Theaters
Watch Online
News
Trailers
TV
Community
My Content
More
Log In
Browse reviewsResults 1 - 20 From 1,000
Release date:
  Until  
Old (2021)
האמת, נהניתי ממנו. יש לי איזו חולשה לבמאי ההודי הזה. הוא אוהב לקחת רעיונות יצירתיים, בין אם שלו או לא ולנסות את מזלו בהופכם לסרטים מרתקים. גם הפעם מדובר ברעיון נהדר, שהפעם אינו שלו, שמעמת את הצופים עם אחד הנושאים העתיקים בעולם - הזדקנות וזמן חולף. כאשר ראיתי את הסרט, כמו בלא מעט סרטים בהם אני צופה, הייתי שקוע ומרוכז בסרט. עלו פה ושם תהיות קטנות, אבל לא כאלו שהטרידו את מנוחתי כי בכל מקרה מדובר בסרט שכל הרעיון שלו הוא על טבעי.

נכון, הטוויסט כאן לא מבריק ומזעזע. הוא סביר ואיתו גם הקווים העלילתיים הבסיסיים. הסרט נאשם בכך שהוא חוזר על עצמו בלא מעט רגעים, אבל אין הם גורעים מההנאה ממנו. הוא מעניין ומסקרן. אי אפשר להתעלם מרמת המשחק של השחקנים הראשיים שלו - היא בינונית במקרה הטוב ועם זאת ולמרות שקטלו לו את הצורה בכל מקום, הרעיון סיקרן אותי וכמובן הביצוע של מ.נ. שאמאלן לרעיון המרכזי.

בינוני, מלא חורים ועם משחק חלש למדי ועם זאת, מעניין, מרתק ודי סוחף בלא מעט רגעים. את הקיטוב הזה, באופן בלתי פוסק, מספק לנו שאמאלן בשנים האחרונות ומלבד כמה פעמים שבהם הוא הצליח להתעלות וממש לסחוף, הוא לא מספק את הרגעים הללו וגם הפעם - שנוי במחלוקת, כהרגלו. אני נהניתי ולא נסחפתי...מדברים עליו וזה מה שהוא רצה, רוצה וימשיך לרצות ולרצות להוכיח שהוא חוזר. אני אמתין בציפייה ובדריכות בפעם הבאה שהוא פולט סרטים מבית היוצר שלו.
  13 Hours ago
Loro (2018)
הרומן שלי עם פאולו סורנטינו צובר תאוצה. בהתחלה לא הבנתי אותו ("יפה לנצח"), אחר כך נפעמתי ממנו ("נעורים") ועכשיו אני פשוט מסוחרר לחלוטין. הסרט הזה על מי שהיה לאורך שנים רבות הבעלים של קבוצתי האהודה באיטליה (מילאן) ולאחר מכן הפך להיות ראש הממשלה השערורייתי ביותר, עד עידן טראמפ בארצות הברית, שאני זוכר לפחות, לא יכולתי לוותר או לדלג על הסרט הזה. סורנטינו או לא, סרבילו, המגלם את ברלוסקוני, ראוי לצפייה עוד לפני שדיברנו על עלילה ועל איכות הביצוע.

הסרט הזה לוקח שני קווים כמעט לינאריים, שמתפוצצים מפסיכדליה וראוותנות קולנועית וויזואלית וקונספטואלית. כל אחד ואחד מהסרטים של סורנטינו הם חוויה משכרת, כל סרט הופך לאירוע וכל אירוע שכזה חייב להיות הכי נוצץ, בולט ושערורייתי. בין אם הבמאי האיטלקי המחונן מתחיל בסיקוונס שכולו מטאפורה וסימליות, נסתר, חמקמק ומרומז בלבד ואז ממשיך בהכי (לא) בנאלי שלו, דרך מסיבות חשק, עמוסות בעירום, סליזיות וסקס נוטף לכל האורך והרוחב.

הקווים העלילתיים מספרים את סיפורו של איטלקי צעיר, שרוצה להתקדם במעלה הדרגות של החיים והוא עושה זאת דרך נשים ומין איתן. הוא רוצה להגיע, לא סתם, למי שעשה מזה קריירה ומי שנשים פשוט פותחות את הרגליים על מנת להתקרב אליו. סילביו ברלוסקוני באותה תקופה בן 70, אבל אין אחת (חוץ מאחת בסופו של דבר) שלא רוצה להיות לידו, לשבת על ברכיו ולדבר אל המיקרופון. ויש גם את הקו השני, הקו של סילביו, אותו מגלם סרבילו בהופעה שבהחלט דרשה אוסקר בזמנו. בקלות.

החיים הנהנתנים בכדי להיות האיש החזק ביותר ולשאוף את שיכרון הכוח בתור הסם המטריף ביותר. זה מה שהניע את איש המכירות הזה. הוא רצה להיות הכי...כי כך הוא האמין שהוא וזה המנוע והדלק החזקים ביותר, אשר שירתו אותו ומאותה נקודת המוצא, הוא גם מאמין שהוא ראוי לכל תפנוק שהחיים ממטירים עליו. הוא עלה לשלוט באיטליה וחירבן על ראשם של האיטלקים, כאשר קיבל את ההזדמנות להישאר בעמדת הכוח הגדולה ביותר. בלי קשר לאיש. הסרט מבוים ביד רמה, בדימיון, יצירתיות, צילום מופלא וכל כך הרבה צבעים וראווה, שפשוט אי אפשר להוריד ממנו את העיניים במשך שעתיים וחצי.

וואו. פשוט סרט שכיף לראות בזכות צמד איטלקים גאוני. לא בטוח שכולם יזרמו, אבל הוא מרהיב ולא כדאי לפספס...
  Day ago
In The Name Of The King III (2014)
סרט שלישי לסדרת סרטים הכל כך מטופשת הזו
מאז 2009 וסיום נמלטים דומיניק פראסל די חיפש את עצמו ולבסוף איך שהוא הוא בסרט 3 בסדרת סרטים
שלא בדיוק מצאה לה מקום …
אויה בויל שם לו דרקון כנראה מהשראת ימי הביניים והסרט הקודם הנורא בסדרה (שני עולמות מ2011)
אומנם הוא הכי קצר בסדרה והוא לא נמרח כמו השתיים האחרים, אך הסרט לא ממריא ונותן פוש אם לשתי הקודמים אלא חיקוי של השניים

ציון 5
במדד
  2 Days ago
In The Name Of The King 2: Two Worlds (2011)
אחד הסרטים הגרועים שראיתי בחיי
ראו הוזהרתם ושום מילה מיותרת
פשוט שעה וחצי שלקחו לי מהחיים
ככה סרטים לא צריכים להיעשות
שום הקשר לא קשור ונראה שהבמאי לא ממש מבין מה הקונספט שם בדיוק
ציון 2.5 והייתי נחמד כי אני אוהב את דולף לונדגרן
  2 Days ago
In The Name Of The King: A Dungeon Siege Tale (2007)
אין ספק שבשם המלך 1 הוא הטוב מבין 3 הסרטים ושתי סרטי ההמשך ביחד עם דולף לנדורן ודומיניק פראסל אך הוא כשלעצמו לא מלהיב במיוחד ג׳ייסון התפקיד פשוט לא יושב עליו, לא מתאים לו והוא בכל זאת קרן אור בסרט שהאפקטים נלקחו מתיכון מקיף ג׳פתח תקווה.. בקיצור 4.5 במדד
  2 Days ago
Ride Like A Girl (2019)
יש כאן דואליות. מצד אחד סיפור מרשים ומעורר השראה על נחישות והתמדה יוצאי דופן. מצד שני, לא ניתן להתחמק מהקיטש. מקרה של סינדרלה או אנדרדוג שמנצח נגד כל הסיכויים. סיפורה האמיתי של מישל פיין שגדלה במשפחה מרובת ילדים עם מסורת ארוכת שנים של רכיבה על סוסים. אימה נפטרה כשהייתה תינוקת ואביה הקשוח אך האוהב, שימש עבורה מנטור ברכיבה והכין אותה מגיל קטן להתחרות. היא תעשה הכל כדי לשבור את תקרת הזכוכית בענף שנשלט אבסולוטית בידי גברים. גם הפציעות שתעבור והשעייה ארוכה, לא יעצרו אותה. המטרה האולטימטיבית שלה, היא להשתתף בתחרות "גביע מלבורן" שהיא הכי יוקרתית, וגם לנצח בה. בסך הכל הסרט עשוי היטב ועומד בציפיות, אך הוא צפוי ובנאלי.
  2 Days ago
Eurovision Song Contest: The Story Of Fire Saga (2020)
דאחקה חביבה על תחרות האירוויזיון. בכוונה לא השתמשתי במילה "פארודיה" כי התחרות הזו נהפכה בעצמה לפארודיה ב 20 השנים האחרונות. פעם הייתה אותנטית, וכיום היא מושרת כולה או רובה באנגלית והגימיקים שולטים ומכתיבים את הטון. לארס וסיגריט הם גבר ואישה איסלנדיים מעיירה קטנה, שחלמו מגיל קטן להופיע באירוויזיון. שניהם קצת מוזרים ואף אחד לא לוקח אותם ברצינות.הם משתתפים בתחרות הקדם האיסלנדית. לאחר שכל המתמודדים נהרגים בפיצוץ חוץ מהם עצמם, שניהם נשלחים בלית ברירה לייצג את מדינתם למרות שהופעתם הייתה גרועה. בהמשך יתברר מה מסתתר מאחורי כל זה. בערב הגאלה לפני התחרות הם מכירים את המתמודד הרוסי הפלצן והפייבוריט לזכייה שמנסה להתקרב לסיגריט ולהיות בן זוגה מה שמערער את מערכת היחסים שלה עם לארס. בחצי הגמר קורית להם תקלה לא נעימה. בסופו של הדבר הנקודה היא שהדבר היותר חשוב מהזכייה, זו התובנה ששירה צריכה לצאת מהלב ולהיכנס ללב. תסריט מרענן ודי מקורי וגם המשחק נהדר, במיוחד של וויל פארל שהוא תפור לקומדיות. יש גם נופים יפהפיים ומוסיקה לא רעה. ציון 7.5.
  3 Days ago
Sublet (2020)
איזה סרט נפלא. כיפי, עמוק וקליל בו זמנית. על המון נושאים ולפעמים מרגיש שהוא טס על אוויר ועל אוטומט. גורם להתאהב בקולנוע הישראלי, להתחבר לישראליות ופשוט להסתכל ולהנות מההווה.

איתן פוקס, בן זוגו של גל אוחובסקי מביים סרט ששני הגיבורים שלו הם גייז, אבל בכל כך הרבה רגעים זה מרגיש שזה לא הנושא המרכזי וזה לא רוצה להיות. יש שם כל כך הרבה אמירות, אשר לעיתים גורמות לגודש דרמטי ותימתי, אבל הסרט הזה הוא פשוט שיר אהבה לכל כך הרבה נושאים, בכל כך מעט זמן וגורם לך להתחבר...שבאמת וואו.

הסרט מדבר על פערים בין גילאים, על פערים בין דוריים ופערים בין תפיסות עולם ולא רק בין גייז לסטרייטים, כי גם בין גייז פנויים למונוגומיים. על הדרך פוקס רומז למדינת ישראל כמה קשה להתפרנס מאומנות בישראל ובגדול מקרב בין שני גברים, במקומות שונים כל כך ומנוגדים כל כך בחייהם, שלכל אחד מהם השני ממלא את החסך הגדול ביותר שלו: יחסי אב ובן. קלאסי, שקוף וכל כך מרגש, עד דמעות.

ניב ניסים במשחק פשוט ומרגש וג'ון בנג'מין היקי בתפקיד נפלא ובין השניים יש כימיה נפלאה שגורמת לסרט לעבוד באופן פנטסטי. הוא מצולם ומבויים באופן כל כך פשוט, לוקח למסע מלא אהבה לארץ ולתל אביב, על כל מגרעותיהם. משקף למי שאינו ישראלי את ישראל דרך שני זוגות עיניים ובאמת מיטיב לתאר את תל אביב במשפט וחצי, מצד התייר. גם מהצד המקומי.

סרט נהדר בפשטותו וכובש, פשוט כובש. באמת שאני לא יודע מה קורה לי עם סרטים ישראליים, שפעם כל כך נראו לי סתמיים. הם נפלאים ועל כך אחד שאני נותן לו צ'אנס, הצ'אקרות נפתחות לעוד כמה והרווח הוא כולו שלי. נסו גם אתם, אין סיכוי שלא תתאהבו.
  3 Days ago
The Neverending Story (1984)
אלוהים יודע אם הפעם האחרונה שראיתי את זה הייתה באמת לפני 11 שנים, כפי שמצוין כאן באתר. מאז עברתי המון וחיכיתי כל כך הרבה זמן לראות את הסרט הזה עם הילדים שלי. מי הבשיל לצפות ומי פחות, כולם ראו, כולם נהנו וכולם היו עצובים (כמעט כמוני) בקטע בביצות.

קצת היה קשה לשמוע את הצרחות הבלתי פוסקות של נוח האת'אוויי בתור אטראיו ואפילו הילדים שאלו למה הוא צועק כל כך חזק. אבל בזה אני מאשים את הבמאי וופגנג פטרסון, שיכול היה לתת לו וואליום ולהרגיע אותו לקראת כל אחת מהסצנות הנצרחות.

קראתי את הסיפור לפני כמה שנים ושליש ממנו מתואר באופן כמעט מושלם וקסום על ידי הסרט הזה. שקלתי להמשיך הפעם לסרט השני, אבל קראתי תקציר, ראיתי את הציון ושוב נמלכתי בדעתי. מעניין מתי תקרה הטעות הזו?

הספר מדהים. מכניס לרגשות אמביוולנטיים בנוגע לשאלה האלמותית: האם מישהו יכול לגעת ביצירה הכמעט על זמנית הזו? לשפץ, לחדש ואולי לייצר טרילוגיה שתשלים את הספר כראוי או ש.....עדיף שלא? אל תאנסו לנו זיכרון ילדות, כי אנחנו כל כך ביקורתיים שלעולם לא נאהב אחר.

מי שמסתובב סביב גילאי השלושים פלוס-ארבעים יבין אותי לחלוטין, השאר אולי פחות. זה אחד הסרטים שפשוט נגעו, ריגשו והיוו חלק משמעותי מהילדות שלי. שמח להעביר אותו הלאה והיידה לספר...מומלץ בחום!
  4 Days ago
The Ten Commandments (1956)
בהתאם לאותם השנים, למניירות ולאופן שבו גילמו שחקנים את הדמויות שלהן, הסרט הזה מופלא. הוא עומד במבחן הזמן בלא מעט חלקים שלו, אבל השלם שלו נהדר. צ'רלטון הסטון מעניק לעולם את משה שלו, לעיתים אובר ולעיתים בדיוק מדויק. הסיפור הכי ידוע עלי אדמות וכזה שבאופן אישי אני זוכר לטובה מהילדות ואשמח להעביר לילדיי הלאה.

תצוגות משחק נפלאות, דרך נפלאה לספר את האפוס הצבעוני הזה, על כל חלקיו ובאמת סרט שהוא אגדה כמעט כמו האגדות שהוא מספר, עם ערימה של שחקני על מאותם הזמנים. כמו תמיד אובר-אקטינג הוא אחד הדברים שלעיתים מקסימים, בהתייחס לסרטי העבר ולעיתים גם קצת מעיקים, אבל הם מעיקים כמו אפקטים שפשוט חלה עליהם ההתיישנות. הם לא ידעו שהם כאלו בזמנו ועל כן זה נסלח.

עד שלב מסוים הסיפור הזה לגמרי עומד במבחן הזמן, בשליש האחרון של הסרט (שהוא גם כן שעה) נכנסים אפקטים וגם לא מעט הגזמות, אבל בגדול הסרט הזה בהחלט עושה את העבודה ומעניין אם יקום בקרוב הבמאי שירצה לתת לחציית ים סוף את האפקטים העכשוויים לו הוא ראוי. לא בטוח שכדאי לגעת בקלאסיקה העל זמנית הזו ובהחלט ניסו פה ושם ולא הצליח.

תתנתקו לרגע מהשנים, מכל אותם אפקטים וסגנון משחק מיושנים ופשוט תהנו מהקסם של אגדת משה, לכל אורכה ורוחבה. הנאה מובטחת.
  5 Days ago
Force Of Nature (2020)
הבמאי מיכאל פוליש הוא יחסית במאי די מנוסה, יש לו סרטים משנות ה-90 ואיכשהו הוא עדיין הצליח לחרב את הסרט למרות שהרעיון שלו די טוב ויש לו גם קאסט לא רע בכלל (גיבסון, הירש, בוסוורת'), אבל משהו שם איטי מידי וביותר מידי מקרים יש סצנות משעממות.
גם מל גיבסון באובר אקטינג שם ביותר מידי סצנות (די עם השיעול המזויף מל גיבסון...די...לא צריך את זה בכל סרט).

בקיצור, יש סרטי אקשן הרבה יותר טובים.
5/10
  6 Days ago
Blue Jay (2016)
בסוף נשארים עם תחושת החמצה. ההרגשה היא שזה ליד וכמעט, אבל לא לגמרי שם. ג'ים ואמנדה שהיו זוג בתיכון לפני 20 שנה, נפגשים במקרה בעיירה הפסטורלית והשלווה בה גדלו והכירו, כאשר אמנדה מגיעה לבקר את אחותה. ג'ים הוא רווק ואמנדה נשואה. את הזמן הקצר שיש להם, שניהם מבלים יחד תוך שהם משתדלים להנות מה"כאן ועכשיו" במקביל להעלאת זיכרונות משותפים, כשהפיל הגדול שבחדר הוא העבר שלהם כזוג. לקראת הסוף יש גילוי ששופך מעט אור על הרקע לפרידתם. ציפיתי ליותר.מפגש כזה היה צריך להעמיק בשאלות כמו: האם עשו חשבון נפש עם עצמם, האם הם מאושרים כיום, האם יש חרטות והיו עושים דברים אחרת לו ניתן היה להחזיר לאחור את מחוגי הזמן, מה החלומות שלהם לעתיד. יש נגיעות קלות בחלק מהדברים, אבל לא מספיק, לא מפותח דיו ולא ממצה.חבל, כאן הפספוס.
  Week ago
Candyman (2021)
כרגיל, עוד סרט אימה עלוב מבית היוצר של ג'ורדן פיל.

אם לשם הקולנוע שלנו הולך, אין טעם בסרטים יותר. רצחו את ההנאה והאומנות של עשיית קולנוע.

וחבל, כי גורדן פיל יכול ליצור סרטים מעולים ושנונים כמו Keanu, אבל הוא בוחר לרעות בטריטוריות שמבזות את אומנות הקולנוע.
  Week ago
Don't Breathe 2 (2021)
המשך מיותר לסרט אימה סולידי.
לדעתי הכותבים עשו סלט ואמרו בואו נתן לצופים להחליט מי הטובים, מי הרעים, נזרוק הכל לבפנים, נערבב ומה שיהיה יהיה.

אין סדר וארגון, אין פואנטה, אין מתח.
  Week ago
Heroic Losers (2019)
הבדל גדול בין החצי הראשון לשני. הראשון חביב, מעניין וזורם היטב. השני, איטי ולוקה בפטפטת יתר. סרט על אנשים פשוטים ויש מין תחושה של אותנטיות. דמויות שיכולות להיות השכנים שלך ושלי. סיפור על קבוצת אנשים ממעמד סוציואקונומי בינוני-נמוך ברובם, שמכלים את חסכונותיהם כדי להשקיע בקואופרטיב חקלאי. בראשם עומד אדם בשם פרמין, שמארגן את גיוס הכספים.הזמן הוא תקופת משבר כלכלי. הכספים שמופקדים בחשבון בנק, נגנבים על ידי עורך דין נוכל בשיתוף פעולה של פקיד בנק מושחת. את הדולרים הרבים, עורך הדין מחביא בכספת שמוטמנת בתוך בונקר שבנה באיזור כפרי. קבוצת המשקיעים הוגה תכנית לפרוץ לכספת ולהשיב לעצמם את הכספים, כאשר בנו של פרמין נוטל חלק חשוב במבצע. יש לפחות 20 דקות מיותרות שהיה אפשר לקצץ. למרות המגרעות שציינתי, שווה צפייה.
  Week ago
Witness For The Prosecution (1957)
כמו שכתב Blondie לפני כמעט עשר שנים לפניי, גם עכשיו זה רלוונטי. עומד במבחן הזמן, מרתק ומטלטל בו זמנית. הסרטים שהמציאו את מותחני הדרמה המשפטית. משחק משובח ובימוי מופלא של בילי ויילדר. ברט שנשען בכל הכוח על המתח שבו, על הפלאשבקים שלו ועל איכות המשחק של המשתתפים בו. הפריסה של ההכנה לדרמה המשפטית מופלאה ומרתקת וכל שלב שאחריה, כפי שגם התפעם ידידי ה-Dude (בביקורת מתחת), פשוט הולך ומשביח את הסרט עצמו, בדיוק שחשבתם שהוא כבר הגיע לשיא שלו.

סיפור מתח מאת אגתה כריסטי שכיום לא יודעים לייצר סרטים ברמה הזו. משחק משובח ואין דקה אחת בסרט שאתם תרצו שתתחלף בזו שאחריה, או אולי דווקא כן. אתם לא תצליחו לדעת מה האמת עד לרגע האחרון וגם לא תראו את זה מגיע מקילומטר, גם כאשר הטוויסט יכה בפניכם. אין דברים כאלו היום וכל כך חבל, שגם כאשר אתם חוזים באחד הסרטים שהמציאו וחידשו את המונח "טוויסט" אתם חשים כי הוא כה רלוונטי, על אף התקופה, על אף השפה והסגנון, הכל ישן ומיושן ועדיין כל כך מרתק ורלוונטי.

משחק מושלם באמת של טיירון פאואר, מרלן דיטריך, וצ'ארלס לוטון, שהאינטראקציה שלו עם אלזה לנצ'סטר, לא רק מוסיפה מימד קומי וסרקסטי, אלא מדגימה כימיה מופלאה בין שני שחקנים נפלאים ומיומנים. יש בסרט הזה באמת הכל. דרמה ומתח בשפע, ערימות של הפוגות קומיות ומשחק ובימוי פשוט מושלמים.

אחד הסרטים הטובים שראיתי בשנים האחרונות והוא לא מהשנים האחרונות...עשו לעצמכם טובה ובלי קשר לצבע, תקופה וז'אנר...פשוט תראו את אחד הסרטים הטובים בהיסטוריה של הקולנוע.
  Week ago
The Natural (1984)
לוקה בלא מעט אספקטים: ארוך מידי ונמרח, לא מפוקס ודי מתפזר ובנוסף לכל גם נראה מיושן במרחק השנים. פוטנציאל לסרט הרבה יותר טוב שפוספס. ייצור כלאיים של דרמת ספורט חסרת השראה וסיפור רומנטי לא מלהיב במיוחד. רוי הובס חלם מגיל קטן להיות כוכב בייסבול.ממש לפני שהקריירה שלו מתחילה, הוא מכיר אישה ברכבת שלאחר מכן משום מה יורה בו ופוצעת אותו והוא נאלץ לאפסן את המאוויים שלו להרבה זמן. אנו פוגשים שוב את רוי כעבור 16 שנים, כאשר הוא באמצע שנות ה-30 לחייו וחוזר למשחק שהוא כה אוהב. כשהוא מסתיר את עברו, רוי מצליח לקבל חוזה מקצועני. בהתחלה הוא מתקבל בזלזול בשל גילו המתקדם יחסית וחוסר ניסיונו, אך חיש מהר הוא מסייע לקבוצתו הכושלת להתחיל לנצח. במקביל, הוא מכיר אישה יפה ומנהל איתה יחסים ואישה נוספת מהעבר שבה התאהב לפני שנפצע, חוזרת לחייו. לקראת הסוף רוי יצטרך להתמודד עם הפציעה הישנה שאותה הוא סוחב אבל גם עם הצעה מושחתת למכירת משחק בו הוא ישתתף. ציפיתי להרבה יותר ולכן האכזבה. רוברט רדפורד משחק טוב אבל זה לא מסייע יותר מידי.
  Week ago
The Ballad Of Buster Scruggs (2018)
ניסיון מעניין. מקבץ של 6 סיפורים ללא קשר ביניהם. המכנה המשותף היחיד הוא הזמן והמקום, שזה המאה ה-19 ברחבי ארצות הברית. חוץ מזה, לכל סיפור סגנון ואופי משלו ולחלק אין גם שורה תחתונה. יש אפיזודות יותר מעניינות ויש כאלו שפחות. חלקן אלימות והאחרות נושאות אופי דרמתי. מספר שחקנים מוכרים ובכירים שנוטלים חלק הם בהחלט תופסת נחמדה, גם אם לא ניתן לומר שהם אלו שמשדרגים את הסרט. בשורה תחתונה, מוצר לא שיגרתי ומרענן. ציון 7.5.
  Week ago
My Best Friend's Wedding (1997)
בפרפראזה על הביטוי "שומר נפשו ירחק", אז מי שאינו חובב מושבע של קומדיות רומנטיות עדיף לו שידלג. הז'אנר הזה הוא כמו פרלין, יש יותר איכותי ויש פחות, אבל תמיד יהיה מתוק וטעים ברמה כזו או אחרת. אפשר לקרוא לזה אסקפיזם. ג'וליאן ומייקל היו זוג במשך 9 שנים, לא מיסדו את הקשר ביניהם ונפרדו. יום אחד ג'וליאן מקבלת בהפתעה שיחת טלפון ממייקל שבה הוא מבשר לה שהוא מתחתן בעוד 4 ימים והיא כמובן מוזמנת. כעת המטרה שלה היא להפריד בין מייקל למי שמיועדת להיות אישתו, שהיא בת למשפחה עשירה וגם יפה, אך ילדותית ולא העיפרון הכי חד בקלמר. לשם כך ג'וליאן מגייסת את ידידה הגיי ומשתמשת בתרגילים מלוכלכים.היא רוצה את מייקל לעצמה, אבל השאלה היא האם לא איחרה את הרכבת. יש כמה קטעים מוצלחים כמו הזיופים של הכלה העתידית בקריוקי, אבל בסך הכל הסרט בינוני מינוס. ציון 6.5.
  Week ago
Malignant (2021)
קונספירטיבי והיסטרי, מלאכותי מידי, מה שפוגע מאוד מאוד לדעתי, על אף שגם במקרה הזה יש, אם אפשר לקרוא לזה מיני-הצלחה מסויימת ואם אפשר לראות את "חצי הכוס המלאה" אם עושים מסע בזמן עם הסרט הזה רואים בבירור שזה היה הרעיון.

הסרט הושפע מה-ספלאטר ומסרטי אימה איטלקיים שלא לחינם עושים להם עד היום הומאז'ים, אם כי פחות מפוארים מהמקור, פה זה על גבול גיאלו וגור (משנות ה-70' המאוחרות בעיקר או שנות ה-80'), פה הרעיון לשלב את זה בסיאטל הג'אנקית של האייטיז וניינטיז.

פס-קול ותדר מלחיץ, אווירה, הכל ממש נראה הארדקור, כאילו שזה נעשה לפני עשור וחצי לכל הפחות, סצינות רצח ארוכות מהרגיל, מדמם בצורה מוגזמת וכאילו כלום לא קשור לתקופה הזו, כך שניחוח של פעם בהחלט קיים, בצילום, אבל זה עדיין לא מבטיח כלום.

סרט לא טוב ולא מוצלח, ביצוע מאכזב. לעומת הנוכחות האומנותית של האיטלקים בסרטים האלה, זה על הפנים. כל המריחות והחרטוטים האלה של היפנוזה וגירוש שדים, הוייב הזה לא עבד.

לצפייה חד פעמית, שיהיה, אבל בהחלט מומלץ למחוק מיד אח"כ. היעד שהסרט שאף אליו או היה אמור להגיע אליו, הסרט היה מכוונן למשהו מסוגנן (בפוטנציה) כנראה שהגירוש שדים הנודניק הזה מנע מהסרט להיות טיפה יותר משכנע.
  2 Weeks ago
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Next > Last page >>
In Theaters
Dear Evan Hansen, Intrusion, Copshop, Clifford The Big Red Dog, The Night House, Ahed's Knee, Venom: Let There Be Carnage, Kate, Supernova, Respect, Cinderella, Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings, Malignant, Vacation Friends, D'ArtacAn Y Los Tres Mosqueperros, Don't Breathe 2, Reminiscence, The Swimmer, The Witcher: Nightmare Of The Wolf, Pig, Sweet Girl, PAW Patrol: The Movie, The Protege, The Boss Baby: Family Business, CODA, Beckett, Free Guy, Aftermath, Dream Horse, The Last Mercenary, Resort To Love, Stillwater, The Green Knight, The Suicide Squad, Jungle Cruise, Batman: The Long Halloween, Part Two, The Comeback Trail, Jolt, Kingdom: Ashin-jeon, Old, Hotel Transylvania: Transformania, Snake Eyes: G.I. Joe Origins, Fear Street: 1666, Escape Room: Tournament Of Champions, Bergman Island, Titane, A Classic Horror Story, Gunpowder Milkshake, Space Jam: A New Legacy, Fear Street: 1978
Coming Soon
Avatar 4, Avatar 3, Black Panther: Wakanda Forever, Sonic The Hedgehog 2, Turning Red, Minecraft, La Dea Fortuna, Don't Look Up, Black Adam, Spider-Man: No Way Home, Avatar 2, Belfast, The Matrix Resurrections, West Side Story, Sing 2, Where Is Anne Frank, House Of Gucci, Encanto, King Richard, Red Notice, Ghostbusters: Afterlife, Finch, Les Olympiades, Paris 13e, The Eternals, The Addams Family 2, The French Dispatch, Ron's Gone Wrong, Last Night In Soho, The Last Duel, There's Someone Inside Your House, The Guilty, The Many Saints Of Newark, No One Gets Out Alive, Candyman

TOP 500
Top 500 movies by YouTheater:  All times, Current year, Last year, Current decade   Top 500 movies by IMDB:  All times, Current year, Last year, Current decade
Statistics
28,684 Movies, 2,991 Series, 7,074 Seasons, 120,219 Episodes, 395,086 People, 581,473 Users, 267,239 Posts, 28,917 Reviews, 96,998 Photos, 6,947 Videos
General Information & Other Pages
Language
סרטים © 2021