Watch NowIn TheatersComing SoonMovie TheatersLatest TrailersNewsFind MovieReviews
Movies
Movie Theaters
Watch Online
News
Trailers
TV
Community
My Content
More
Log In
View title of the movie Carrie
Carrie Cover

Carrie

(2013)
R - Restricted. Children Under 17 Require Accompanying Parent or Adult Guardian.R - Restricted. Children Under 17 Require Accompanying Parent or Adult Guardian.
  -  Horror | Drama  -   (USA)
6.0/10 
49 people rate - YouTheater
0.0/10 
0 people rate - IMDB
No summary

Share
Add to My Movies
Directed:
Writers:Stephen King (I), Roberto Aguirre-Sacasa
Actors:, , , , ,

Carrie Trailer with subtitles   9 Years ago, 16,003 Views
Carrie Trailer
2:33
9 Years ago, 5,724 Views
Carrie Teaser
0:56
10 Years ago, 6,217 Views
Carrie
Carrie
Carrie
Carrie
Carrie
Carrie
Carrie
Carrie
Carrie
Carrie
Carrie
Carrie

Carrie for Watch Online,

Reviews
חידוש בינוני ומיותר לחלוטין לסרט הנהדר משנת 1976. מה בדיוק ניסתה להוכיח הבימאית של החידוש הנוכחי, שהיא יכולה לעשות את זה טוב יותר מהבמאי בראין דה פלמה? היא לא... לא ברור גם, למה לעשות בכלל חידוש שמנסה לחקות אחד לאחד סרט שכבר הפך לקלאסיקה בז'אנר שלו, מבלי להביא שום בשורה חדשה. עם כל היתרונות הטכנולוגיים שיש כיום לעומת השנה בה יצא סרט המקור, אפילו האפקטים לא הצליחו לגרום לסרט להתעלות, ונותרה רק עלילה חיוורת ושחקנים שמאוד התאמצו אבל גם הם נותרו חיוורים, בטח מול איכויות המשחק והנוכחות של סיסי ספייסק המצוינת, בסרט המקור. בשורה התחתונה: הסרט המקורי, למרות מרחק הזמן, הרבה יותר אווירתי ומשכנע. על החידוש אפשר לוותר. ציון:5
  8 Years ago
ובכן שהתחלתי לראות את הסרט כבר לא ציפיתי שזה שחזור אפי של קארי משנות ה70 שיתעלה עליו. יש שם שני שחקניות מעולות שאני מאוד אוהב ומעריך שהיא הדמות הראשית ואמא שלה. אני יגיד לכם את האמת אני צפיתי בסרט מסיבה אחת וזוהי הסצינת סיום המפורסמת של הנשף ולהפתעתי זה לא אכזב פשוט סצנה EPIC כמו שאומרים וסוף לא רע בכלל. בסופו של דבר התסריט די בינוני משחק קצת אובר מצד קארי אך סביל ובסה"כ הכל סרט שאפשר לראות בסבבה להעביר את הזמן אך חובה לחובבי הז'אנר! מומלץ ביותר!
  9 Years ago
לדעתי מורץ שחקנית נהדרת אבל הסרט הזה לא התאים לה אולי זה הגיל אולי זה הנסיון משהו שם לא עבד לי בתפקיד אבל מה שבטוח היא יפייפיה ויש לה עתיד גדול בקולנוע ההוליוודי - אם מישהו יוצא מהסרט ואומר "לא מפחיד מספיק" אז הוא פספס את הפואנטה נכון, אפשר היה לשרוד בלי הרימייק הזה, אבל צריך להבין שזה לא סרט אימה והפחדות מסגנון ה"בווו!!". המטרה של הסיפור זה להעביר את האימה של בריונות (מצד אחד הילדים, מצד שני האמא). הסרט עושה נכון שהוא מעדכן את זה עם סייבר-בולינג (רק לפני כמה זמן ילדה התאבדה בארה"ב בגלל שהתעללו בה דרך הרשת החברתית). בסרט אומרים שאם תתעלל בנער מתישהו אתה תדחוף אותו לנקודה בה הוא ישבר והוא יבחר בשתי אופציות מסע נקמה ו/או התאבדות. למרבה הצער, אין יותר רלוונטי מזה. אנחנו ראינו מה קורה בארה"ב, שם כל חצי שנה נכנס מישהו לכיתה בתיכון/מכללה ומרסס אנשים. משהו דחף אותו לשגעון הזה ואף אחד (חברים ללימודים, משפחה, מורים וסגל אקדמי) לא היה בדרך כדי לשים לב להדרדרות הזאת ולהתערב בזמן. מה שאני לקחתי מהסרט זה שאנחנו כחברה לא יכולים להתנער מאחריות כאשר אסון כזה קורה. אם נער או נערה יצאו מהסרט וידעו לא להעביר הלאה סרטון אכזרי או לא לקחת חלק בסייבר בולינג אז רק בשביל זה הרימייק היה שווה את זה.ציון 6 וחצי יאאלה חברים אני חתכתי. !
  9 Years ago
בזמן שצפיתי בסרט קארי המקורי, חשבתי לעצמי איך אפשר לשפר אותו בעזרת החידוש..סך הכל הסרט המקורי היה ממש טוב וחוץ מזה שרק בסופו הוא היה סוג של "אימה", באמת קשה לי לראות איך אפשר לשפר אותו. מסתבר שצדקתי, באמת שהסרט החדש לא שיפר אותו, מלבד לעדכן אותו בכך שיש פלאפונים, מחשבים וכל הדברים שיש לנו היום ולא היו ב1976 ולכן לא ברור למה טרחו לעשות רימייק. מצד שני, אי אפשר להגיד גם שהרסו את הסרט, אמנם פספסו את הסצינה הראשית שעשויה פחות טוב מהסצינה המקורית (הסצנה בנשף הסיום) אבל כל השאר לא פחות טוב ולפחות אם קימברלי פרייס לא שיפרה שום דבר, היא גם לא גרעה יותר מידי מהמקור. טוב לפחות קיבלנו את הפרסומת הזאת: http://www.youtube.com/watch?v=ayAjy_d28e0 7/10.
  9 Years ago
טובי הכוחות הנשיים גויסו לניסיון השיפוץ ליצירתו המלוטשת של בריאן דה-פלמה משנת 1976, שלא באמת זקוקה לתיקון או לשום עריכה מחדש, אבל שיהיה. כמובן שסדר הצפייה הנכון היה לראות קודם כל את הגרסה המקורית ורק לאחר מכן לנסות להבין מה הגיע שני בתור ומה נעשה אחרת ובעצם, מה נשתנה הסרט הזה ? אז בראש ובראשונה, ירשה את שרביט הבימוי קימברלי פרייס, אחת שכבר השתפשפה עם דרמות שעסקו בנושאים לא פשוטים דוגמת הסרטים: "בנים אינם בוכים" ו"חזרה לחזית" והפעם, בניגוד לשאלות על זהות מינית או חזרה לשירות ולמדים, היא מתמודדת עם נושאים שכבר טופלו בסרט הראשון, מנקודת המבט שלה. נקודת מבטה של פרייס לא מציעה יותר מדי חידושים עמוקים מעבר לאפקטים קולנועיים משופרים ברוח התקופה העכשווית, כמו גם תוספת של ההיי-טק המקוון, הרלוונטי לעכשיו, שכולל סלולארי וחיפוש גוגלי, מעבר לנבירה בספרי הספרייה. עם זאת, האפקטים המשופרים לא מצליחים להתעלות על הסיקוונסים הנהדרים שייצר דה-פלמה בסרט המקור ונעדרים אותם האלמנטים שהפכו את שני הסיקוונסים הזכורים מסרטו של דה-פלמה: סיקוונס הפתיחה באמבטיה וסיקוונס ריסוק אולם הנשפים, להיות בלתי נשכחים. וכך, קטפה לה פרייס שתי דמויות נשיות מוכשרות בטירוף, כוכבת צעירה בעלייה שעונה לשם קלואי גרייס-מורץ (שהפכה לפרצוף של סרטי "קיק אס") על מנת לתת מענה לסיסי ספייסק, שגילמה בכישרון רב את קארי של שנת 1976. ובנוסף את הכוכבת הוותיקה ג'וליאן מור המוכשרת, שמחליפה את פייפר לורי, שגילמה את אמה הפסיכית של קארי, מודל 76'. אין ספק שאם הסרט היה נשפט בתור עיבוד מקורי וראשון לספרו של קינג, הוא היה מקבל הרבה פחות נחרות בוז מהמבקרים ומעריצי סרט הפולחן משנות השבעים. מה גם שקלואי גרייס-מורץ שוב מוכיחה, בפעם המי יודע כמה, כי היא שחקנית הוליוודית לגיטימית ונהדרת ואין שום ספק שהיא מדגימה זאת בהצטיינות בסרט הזה, בעיקר בסיקוונס המסיים (הריסת האולם), שם היא מבצעת את המהפך המושלם מהקורבן למפלצת והיא עושה זאת פשוט טוב. לאחר שכל האבק שקע, נותרנו עם המשך הערצה לסרט הראשון וחוסר הבנה לעצם הצורך בחידוש של הסרט השני, אבל עם הנאה צרופה וגדולה מהשניים וזאת, בעיניי, מהות כל העסק.
  9 Years ago
האמת ציפיתי ליותר, בעיקר מהאפקטים וה"אכזריות" כתגובה להתעללות מצד בני גילה של קארי. אין ספק שקארי המקור או קארי ההמשך הרבה יותר יפים. זה מצחיק לראות שדווקא הסרטים של פעם, הם יותר טובים משל היום, למרות התקדמות הטכנולוגיה.
  9 Years ago
עם כל הבאז' שעשו לסרט הזה לפני יציאתו שזה כולל את המתיחה שעשו בבית הקפה, ציפיתי לסרט שישאיר אותי עם פה פעור, כגודל הצפייה כך כגודל האכזבה. הסרט שומר על אותה בינוניות לאורך כל הסרט, המשחק אומנם של קלואי שמשחקת את קארי הוא לא רע, אבל אי אפשר שלא להתעלם מהתסריט ומהבימוי שפשוט השאירו את הסרט הזה תקוע ברמה הבינונית שלו. בסופו של דבר סרט נחמד וקליל שמעביר את הזמן. 2.5/5 בסולם קוואבנגה
  9 Years ago
ראינו שמענו וכולם מכירים את זה, עוד סרט בריונות בתיכון בארהב, פשוט עם תסריט שונה, ולא כזה מושקע (כניראה בגלל הבמאית?!) פריקית של השכבה מתגלה כמישהי שאסור להתעסק איתה, קלואי גרייס כבר שיחקה את הדמות הזאת בעבר, בקיצור אין משהו חדש בסרט. ציון 6 להתמודדות נגד הבריונות (הצטרפו בפייסבוק)
  9 Years ago
בקצרה סרט נחמד לא יותר ולא עולה על המקור הייתי מוותר.
  9 Years ago
Actors
Julianne MooreJulianne Moore (F)...
Chloe Grace MoretzChloe Grace Moretz (F)...
William MacDonald (II)William MacDonald (II) (M)...
Gabriella WildeGabriella Wilde (F)...
Portia DoubledayPortia Doubleday (F)...
Ansel ElgortAnsel Elgort (M)...

Editors:Nancy Richardson (I), Lee Percy (I)
Country:USA

Similar Movies
It (2017)
2017
Rings (2017)
2017
Viral (2016)
2016
Clown (2014)
2014
Aatma (2013)
2013
Showtimes
USAFriday, 18 October 2013
IrelandFriday, 29 November 2013
JamaicaFriday, 18 October 2013
JapanFriday, 08 November 2013
BelgiumWednesday, 13 November 2013
PortugalThursday, 31 October 2013
DenmarkThursday, 31 October 2013
MalaysiaThursday, 14 November 2013
PhilippinesFriday, 18 October 2013
SpainFriday, 18 October 2013
EstoniaFriday, 01 November 2013
GermanyThursday, 05 December 2013
NetherlandsThursday, 07 November 2013
SloveniaThursday, 14 November 2013
MexicoFriday, 29 November 2013
GreeceThursday, 07 November 2013
NorwayFriday, 15 November 2013
SwitzerlandThursday, 28 November 2013
SwitzerlandWednesday, 04 December 2013
SwitzerlandThursday, 05 December 2013
SwitzerlandFriday, 06 December 2013
ChileThursday, 28 November 2013
TaiwanFriday, 06 December 2013
ArgentinaThursday, 07 November 2013
IndiaFriday, 06 December 2013
AustraliaThursday, 14 November 2013
BrazilFriday, 15 November 2013
SwedenFriday, 29 November 2013
SingaporeThursday, 07 November 2013
HungaryThursday, 17 October 2013
PeruThursday, 07 November 2013
CanadaFriday, 18 October 2013
ThailandThursday, 17 October 2013
VenezuelaFriday, 25 October 2013
RussiaThursday, 28 November 2013
UruguayFriday, 18 October 2013
UKFriday, 29 November 2013
CroatiaThursday, 14 November 2013
LithuaniaFriday, 08 November 2013
ItalyThursday, 28 November 2013
UkraineThursday, 28 November 2013
TurkeyFriday, 08 November 2013
NigeriaFriday, 03 January 2014
ColombiaFriday, 15 November 2013
FranceWednesday, 04 December 2013

Connections
There is no connections for this movieSend

There is no comments for this profile


In Theaters
Thirteen Lives, Easter Sunday, DC League Of Super-Pets, All I Can Do, Fire Of Love, The Gray Man, Nope, Paws Of Fury: The Legend Of Hank, Where The Crawdads Sing, Bullet Train, Mrs. Harris Goes To Paris, Thor: Love And Thunder, Hello, Goodbye And Everything In Between, Minions: The Rise Of Gru, Decision To Leave, The Man From Toronto, Rise, Untitled Elvis Presley Project, The Black Phone, The Good Neighbor, Good Luck To You, Leo Grande, Spiderhead, Official Competition, Lightyear, Hopper Et Le Hamster Des TAnAbres, Hustle, Jurassic World Dominion, Crimes Of The Future, Interceptor, The Bob's Burgers Movie, Top Gun: Maverick, Close, Mia And Me: The Hero Of Centopia, One Fine Morning, Men, Firestarter, Operation Mincemeat, Loin Du PAriph, Les Passagers De La Nuit, Fortress: Sniper's Eye, Vortex, Memory, Africa, Charlotte, The Survivor, The Unbearable Weight Of Massive Talent, Petite Maman, The Northman, The Bad Guys, Father Stu
Coming Soon
Avatar 4, Avatar 3, Transformers: Rise Of The Beasts, Guardians Of The Galaxy Vol. 3, John Wick: Chapter 4, Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves, I Wanna Dance With Somebody, Shazam! Fury Of The Gods, Puss In Boots: The Last Wish, Avatar: The Way Of Water, Aquaman And The Lost Kingdom, Strange World, The Menu, Black Panther: Wakanda Forever, Amsterdam, Cinema Sabaya, The Flash, Ticket To Paradise, Black Adam, Halloween Ends, White Bird: A Wonder Story, Lyle, Lyle, Crocodile, Triangle Of Sadness, Spider-Man: Across The Spider-Verse - Part One, Smile, Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One, BROS, Blonde, Don't Worry Darling, The Woman King, Moonage Daydream, See How They Run, Salem's Lot, After Ever Happy, Three Thousand Years Of Longing, Me Time, The Invitation, Tad The Lost Explorer And The Emerald Tablet, Orphan: First Kill, Beast, Dragon Ball Super: SUPER HERO, Day Shift, Pil's Adventure

TOP 500
Top 500 movies by YouTheater:  All times, Current year, Last year, Current decade   Top 500 movies by IMDB:  All times, Current year, Last year, Current decade
Statistics
28,987 Movies, 3,038 Series, 7,171 Seasons, 121,449 Episodes, 403,076 People, 597,229 Users, 267,346 Posts, 29,076 Reviews, 100,814 Photos, 7,304 Videos
General Information & Other Pages
Language
סרטים © 2022