Watch NowIn TheatersComing SoonMovie TheatersLatest TrailersNewsFind MovieReviews
Movies
Movie Theaters
Watch Online
News
Trailers
TV
Community
My Content
More
Log In
View title of the movie Beowulf
Beowulf Cover

Beowulf

(2007)
PG-13 - Parents Strongly Cautioned. Some Material May Be Inappropriate For Children Under 13.PG-13 - Parents Strongly Cautioned. Some Material May Be Inappropriate For Children Under 13.
  -  Animation | Adventure | Fantasy | Action  -   (USA)
6.3/10 
84 people rate - YouTheater
6.2/10 
158,449 people rate - IMDB
הבמאי רוברט זמקיס מציג עיבוד בתלת מימד של האפוס ההיסטורי "ביוולף". סאגת ההרפתקאות העתיקה אשר מגוללת את קורותיו של הלוחם האמיץ ביוולף, מגיעה אל המסך בעזרת טכנולוגיות תלת-מימד חדשניות ואיי-מקס. לאחר תהליך עבודה משותף שנמשך כ- 10 שנים בו שני כותבים מובילים - סופר הפנטזיה המצליח ניל גיימן והתסריטאי זוכה האוסקר רוג'ר אייברי ("ספרות זולה") - איחדו כוחות בכדי להביא את האגדה העתיקה אל הקולנוע.

הלוחם ביוולף יוצא להרפתקאה מסוכנת בכדי להגן על הממלכה הדנית מפני המפלצות המאיימות עליה. בכפרס על הצלת ממלכתו, הוא זוכה בתהילה וגם במלוכה.השם ביוולף נשמע בכל רחבי הממלכה, שירים נכתבו על מעשי הגבורה שלו ועל נצחונו על המפלצת חסרת הרחמים גרנדל, שעינה וטבח בתושבים.
לאחר ששחרר את הממלכה מהמפלצת הפראית, ביוולף מתמודד עם פיתויים וסכנות שיקבעו לא רק את גורל ממלכתו אלא גם את האופן בו יזכר בספרי ההיסטוריה. גורלו כלוחם, כאלוף, כמנהיג, כבעל ויותר מכל כאדם ? ייקבעו בהתאם לדרך בה יבחר לנהוג עם הכוח החדש שנפל בחיקו.
את צוות השחקנים מוביל ריי ווינסטון ("השתולים", "לצאת נקי") בתפקיד ביוולף, אליו מצטרפים זוכה פרס האוסקר אנתוני הופקינס בתפקיד המלך המקולל הרות'גאר, ג'ון מלקוביץ, רובין רייט פן, ברנדן גליסון, קריספין גלובר, אליסון לומאן ואנג'לינה ג'ולי בתפקיד אמו של גרנדל.

Add to My Movies
Directed:
Writers:Roger Avary, Neil Gaiman, Anonymous
Actors:, , , , , ,

Beowulf
Beowulf
Beowulf
Beowulf
Beowulf
Beowulf
Beowulf
Beowulf
Beowulf
Beowulf
Beowulf
Beowulf

Beowulf for Watch Online,

Reviews
שוב שחזרתי לעצמי את הסרט אחרי שראיתי אותו לפני כשנתיים ומידת התדהמה שלי לא פחתה ולא רק בגלל האנימציה המדהימה שמפיחה חיים בדמויות המצוירות (אם אפשר לקרוא להן עדיין ככה) ומעניקה ערך מוסף ענק לעלילה המיתית של אגדת בייולף את גרנדל. ביוולף הוא גיבור העשוי ללא חת (מגולם על ידי ריי ווינסטון הנהדר) שמגיע לממלכה דנית משוסעת,שמלכה (אנתוני הופקינס הענק) מחפש מזור והגנה מפני גרנדל התפלץ שמטיל טרור ואימה בממלכתו. ביוולף מגיע עם לוחמיו ומגלה פחד בקרב הממלכה,פחד וחוסר אמונה מצידה של המלכה (רובין רייט פן) ונתיניו הנאמנים של המלך (בינהם ג'ון מלקוביץ' האגדי),למרות כל זאת הוא נענה לאתגר ומתמודד עם השד,מה שהוא לא יודע הוא כי אימו של גרנדל (אנג'לינה ג'ולי שנעשתה בצורה מדהימה ומדויקת) טומנת לו מלכודת בכיסה החבוי היטב. סרט מצוין,עלילה מרתקת ומחשמלת וביצוע ללא רבב שהפעם נצפה על ידי ב-HD וההבדלים והאיכויות כמובן באו לידי ביטוי,עבודה מלוקקת עד ליסוד של זמקיס ופשוט תאווה כמעט לכל חוש אפשרי בצפייה בסרט הנהדר הזה...אם ישנם שימצאו חסרונות בעלילה,הרי שהם ימולאו על ידי החוויה הוויזואלית המדהימה שמוצגת לראווה בידי אומן של ממש. חובה של סרט,פשוט נהדר !!!
  9 Years ago
היה לי חשש שההשקעה בגרפיקה תתמצה בעיקר בהפיכת קרבות לממשיים יותר. במחצית הראשונה של הסרט זה בדיוק מה שהיה - בעיקר ביתור אנשים וצרחות. בהפסקה היה טעם של "נו אז מה יש פה חוץ מקרבות?" והזכיר סרטון שראיתי פעם ב-IMAX. המחצית השנייה היתה הרבה יותר טובה כי התחילה גם להיות עלילה ככה שבכל זאת יצאתי עם טעם טוב מהסרט. לי היה קצת חסר הנופים המהממים והדמויות היפות שרואים בדר"כ בסרטי פנטזיה. כאן הנוף התמצה בעיקר בשלג, גשם ולוחמים. לסיכום מי שבענייני קרבות לדעתי יכול לאהוב את הסרט ואם יש את האופצייה אז כבר לראות ב-IMAX כי כנראה שזה בכל זאת חלק מרכזי מהסרט הזה.
  10 Years ago
אנימציה וגרפיקה פשוט ברמה שאי אפשר לת'אר אחלה של סרט, עד שבייולף נלחם נגד גרנדל חשבתי שזה סרט רגיל ואמיתי עם שחקנים, אבל לא, אחלה של סרט פעולה ומדובבים מצוינים. קשה לדובב סרטים ברמה כזאת, גם בגלל הז'אנר, אבל הצלחה מסחררת. הסרט לדעתי טיפה ארוך, יותר מהרגיל, אבל אפשר לראות בדוואות שהוא סרט מצוין. מומלץ לראות.
  11 Years ago
סרט פנטזיה מצויין! הלוחם ביוולף יוצא להרפתקאה מסוכנת בכדי להגן על הממלכה הדנית מפני המפלצות המאיימות עליה. בכפרס על הצלת ממלכתו, הוא זוכה בתהילה וגם במלוכה.השם ביוולף נשמע בכל רחבי הממלכה, שירים נכתבו על מעשי הגבורה שלו ועל נצחונו על המפלצת חסרת הרחמים גרנדל, שעינה וטבח בתושבים... הסרט עצמו הוא טוב מאוד היה פה שימוש בטכנולוגיית אנימציה מתקדמת שהשאירה אצלי טעם של עוד שחקנים מצויינים כדוגמת ריי ווינסטון, אנתוני הופקינס,ג'ון מלקוביץ' ואנג'לינה ג'ולי המוזהבת אהבתי במיוחד לקראת הסוף את הסצינה בה ביוולף הורג את הדרקון 8.5/10 בסולם הכריש
  11 Years ago
האמת היא שעד שהלכתי לקולנוע והתיישבתי בכסא והסרט התחיל, לא ידעתי שזה סרט באנימציה. אפילו במהלך הסרט חשבתי שבאיזה שהו שלב זה יעבור לאמיתי. אבל זה לא. ואין לי תלונה אחת בנושא! גרפיקה מטורפת שכמעת נראית אמיתית עלילה מצויינת וקולות של קאסט יוצא מן הכלל. איזה סרט טוב!!! פשוט שונה ומצויין. 8/10 בסולם מושמוש
  12 Years ago
סרט מדהים ולו רק בגלל הגרפיקה הבלתי יאומנת שלו. התחלתי לראות את הסרט ללא שום סקירות קודמות, ובמשך רבע שעה לא ידעתי אם הוא אמיתי או אנימציה. ואז לא האמנתי פשוט שהאנימציה קפצה כזאת מדרגה. העלילה של הסרט עצמו משנית ליצירת מופת שהצליחו ליצור מבחינת איך שעשו את הסרט. אבל עדיין עלילה מעניינת ומרתקת. הסרט מומלץ בחום בשביל להבין את גודל הדבר.
  12 Years ago
הסרט הפתיע אותי לטובה. אני חושב שהעלילה מעולה ושהסרט עשוי היטב. כמובן, חייבים לציין את האנימציה הממוחשבת שפשוט השאירה אותי פעור פה. לדעתי הסרט היה שווה צפיה ומעבר לכך.
  12 Years ago
שמעו אני לא ראיתי את הסרט ב IMAX ואפילו לא בקולנוע,ראיתי אותו בדיוידי ובLCD שיש לי בסלון אז כל מה שאני יאמר עכשיו זה אך ורק לגבי הסרט.. העלילה מרתקת,סרט תלת מימד ראשון שאני נהנה ממנו בצורה ריצינית,סרט מעניין והרפתקני לכל אורכו למי שלא ראה כדי שייראה סרט טוב.. הציון שלי הוא 8 מתוך 10 אולי בגלל שזה מצויר ואני לא מתחבר כל כך לז'אנר הזה, אבל בכל זאת חייב לראות סרט נהדר!
  12 Years ago
אתחיל בכך שראיתי את הסרט ב-IMAX (יש בישראל 2 אולמות כאלו - בקריות ובאילת. זה שבסינמה זה לא איימקס). הסרט עצמו די פושר. העלילה נחמדה אך לא יותר מזה. אם הייתי רואה את הסרט באולם קולנוע רגיל, הייתי יוצאת מאוכזבת וגם אין סיכוי שארצה לראות את הסרט בשנית בכל אמצעי מדיה אחר. אבל (וכאן ה"אבל" הגדול), לראות סרט כזה ב-IMAX זאת חתיכת חוויה. מכיוון שלא זכור לי אף סרט באורך מלא (עם עלילה יחסית סבירה ומעניינת) שיצא בטכנולוגיה שמתאימה ל-IMAX וסביר שגם לא יהיה בזמן הקרוב, הייתי חייבת לנצל את ההזדמנות ולנסוע לראות את זה, וזה לחלוטין היה שווה! כל הסרט הוא בתלת מימד (ולא בחלקים כמו שכתבו באחת התגובות) וזה רק מה שעושה את הסרט הזה לשווה צפייה. לדעתי, מי שיכול לראות באיימקס, אני ממליצה בחום. מי שלא רוצה או יכול, שלא יצפה ליותר מדי מהסרט.
  13 Years ago
קשה לי לבטא במילים, עד כמה הסרט הזה קלישאתי, פלצני, נבוב, ופשוט איום ונורא. למזלי ניחנתי בכשרון להינות בסרטים גרועים, אבל לא נהנתי מהסיבות הנכונות. אנג'לינה שהבטיחו לנו באמת מפציעה ממש מעט, ונראית יותר מדיי פלסטית, ובכלל כל הדמויות נראות כאילו הן מריונטות משוכללות שלא מסוגלות להביע. הגיבור נודיסט, המפלץ פסיכוטי עם מיגרנות, ואנחנו צריכים לסבול. התלת מימד מדליק לפרקים, אבל אני מניח שיהיה סרט שינצל את המדיום הזה יותר טוב. הקטע שהכי מגדיש כמה הסרט לוקה, הוא שהקטעים הכי טובים מבחינתי, היו קטעי המעבר למיניהם שהתמשו בתלת מימד כמו המעוף של הנשר לאחר שתפס עכברוש. הקרב הסופי הוא מוצלח, אבל לא מספיק להוציא את אותה תחושה שהשאיר לי ריקוד מסוכן בפה - וואו, איזה חרא סרט... הדבר היחידי שבאמת מציל את הסרט הוא ההקרנה בתלת מימד.
  13 Years ago

View more reviews
Actors
Anthony HopkinsAnthony Hopkins (M)...
Sonje FortagSonje Fortag (F)...
Sharisse Baker-Bernard (M)...
Charlotte SaltCharlotte Salt (F)...
Rik YoungRik Young (M)...
John MalkovichJohn Malkovich (M)...
Woody SchultzWoody Schultz (M)...
Nick JamesonNick Jameson (M)...
Crispin GloverCrispin Glover (M)...
Ray Winstone (I)Ray Winstone (I) (M)...
Brendan GleesonBrendan Gleeson (M)...
Shay DuffinShay Duffin (M)...
Costas MandylorCostas Mandylor (M)...
Chris CoppolaChris Coppola (M)...
Angelina JolieAngelina Jolie (F)...
Dominic KeatingDominic Keating (M)...
Jacquie BarnbrookJacquie Barnbrook (F)...
Alison LohmanAlison Lohman (F)...
Richard BurnsRichard Burns (M)...
Larkin CampbellLarkin Campbell (M)...
Shawn DriscollShawn Driscoll (M)...
Fred TatascioreFred Tatasciore (M)...
Neil Dickson (I)Neil Dickson (I) (M)...
Peter LavinPeter Lavin (M)...
Peter DennisPeter Dennis (M)...

Country:USA
language:English, OldEnglish

Similar Movies
Showtimes
USAWednesday, 14 November 2007

Connections
This movie is version of movies
1.(1999)Beowulf
2.(2005)Beowulf And Grendel
One or more quotes was in this movies
1.Seth Rogen/SpoonSend

There is no comments for this profileTOP 500
Top 500 movies by YouTheater:  All times, Current year, Last year, Current decade   Top 500 movies by IMDB:  All times, Current year, Last year, Current decade
Statistics
28,392 Movies, 2,951 Series, 6,991 Seasons, 119,321 Episodes, 385,661 People, 532,245 Users, 266,994 Posts, 28,652 Reviews, 93,405 Photos, 6,590 Videos
General Information & Other Pages
Language
סרטים © 2020